Новый Канал - программа телепередач на сегодня

Сейчас в эфире:

01:00 - 02:40

Х/ф "Піраньї 3D" (12+)

  • 05:00

    Абзац (12+)

  • 05:55

    Kids Time (12+)

  • 06:00

    М/с "Сімейка Крудс" (12+)

  • 06:45

    Kids Time (12+)

  • 06:50

    М/с "Кіт у чоботях" (12+)

  • 07:45

    Х/ф "Чого хочуть жінки" (12+)

  • 10:10

    Х/ф "Якщо свекруха - монстр..." (12+)

  • 12:00

    Х/ф "Освідчення" (12+)

  • 14:30

    Т/с "Не родись вродлива" (12+)

  • 18:00

    Абзац (12+)

  • 19:00

    Хто зверху? (12+)

  • 21:00

    Х/ф "Пастка для батьків" 1998 (12+)

  • 23:20

    Х/ф "Домашній арешт" 1996 (12+)

  • 01:30

    Х/ф "Улюбленці Америки" (12+)

  • 03:10

    Зона ночі (12+)

  • 04:45

    Абзац (12+)

  • 05:35

    Kids Time (12+)

  • 05:40

    М/с "Сімейка Крудс" (12+)

  • 05:55

    Kids Time (12+)

  • 06:00

    М/с "Кіт у чоботях" (12+)

  • 07:00

    Т/с "Щасливі разом" (12+)

  • 10:45

    Т/с "Моя прекрасна нянька" (12+)

  • 14:30

    Т/с "Не родись вродлива" (12+)

  • 18:00

    Абзац (12+)

  • 19:00

    Хто зверху? (12+)

  • 21:00

    Х/ф "Черговий тато" (12+)

  • 22:45

    Х/ф "Важкі підлітки" (12+)

  • 00:15

    Х/ф "Пастка для батьків" 1998 (12+)

  • 02:55

    Зона ночі (12+)

  • 04:45

    Абзац (12+)

  • 05:35

    Kids Time (12+)

  • 05:40

    М/с "Сімейка Крудс" (12+)

  • 05:55

    Kids Time (12+)

  • 06:00

    М/с "Кіт у чоботях" (12+)

  • 07:00

    Т/с "Щасливі разом" (12+)

  • 10:45

    Т/с "Моя прекрасна нянька" (12+)

  • 14:30

    Т/с "Не родись вродлива" (12+)

  • 18:00

    Абзац (12+)

  • 19:00

    Хто зверху? (12+)

  • 21:00

    Х/ф "Тернер і Хуч" (12+)

  • 23:00

    Х/ф "Черговий тато" (12+)

  • 00:45

    Х/ф "Домашній арешт" 1996 (12+)

  • 02:50

    Служба розшуку дітей (12+)

  • 02:55

    Зона ночі (12+)

  • 04:45

    Абзац (12+)

  • 05:35

    Kids Time (12+)

  • 05:40

    М/с "Сімейка Крудс" (12+)

  • 05:55

    Kids Time (12+)

  • 06:00

    М/с "Кіт у чоботях" (12+)

  • 07:00

    Т/с "Щасливі разом" (12+)

  • 10:45

    Т/с "Моя прекрасна нянька" (12+)

  • 14:30

    Т/с "Не родись вродлива" (12+)

  • 18:00

    Абзац (12+)

  • 19:00

    Хто зверху? (12+)

  • 21:00

    Х/ф "Двоє: Я та моя тінь" (12+)

  • 23:00

    Х/ф "Тернер і Хуч" (12+)

  • 01:00

    Х/ф "Штучний розум" (12+)

  • 03:30

    Служба розшуку дітей (12+)

  • 03:35

    Зона ночі (12+)

  • 05:50

    Абзац (12+)

  • 06:40

    Kids Time (12+)

  • 06:45

    М/с "Сімейка Крудс" (12+)

  • 07:05

    Kids Time (12+)

  • 07:10

    М/с "Кіт у чоботях" (12+)

  • 08:00

    Київ днем і вночі 3 (12+)

  • 18:00

    Абзац (12+)

  • 19:00

    Хто зверху? (12+)

  • 21:00

    Х/ф "За бортом" (12+)

  • 23:15

    Х/ф "Піраньї 3D" (12+)

  • 01:00

    Х/ф "Важкі підлітки" (12+)

  • 02:40

    Служба розшуку дітей (12+)

  • 02:45

    Зона ночі (12+)

  • 05:35

    Kids Time (12+)

  • 05:40

    М/с "Кіт у чоботях" (12+)

  • 07:00

    Т/с "СашаТаня" (12+)

  • 16:00

    М/ф "Мадагаскар" (12+)

  • 17:40

    М/ф "Мадагаскар 2" (12+)

  • 19:10

    М/ф "Мадагаскар 3" (12+)

  • 21:00

    Х/ф "Змішані" (12+)

  • 23:15

    Х/ф "Піраньї 3DD" (12+)

  • 01:00

    Х/ф "Піраньї 3D" (12+)

  • 02:40

    Зона ночі (12+)

  • 06:05

    Kids Time (12+)

  • 06:10

    М/с "Губка Боб і квадратні штани" (12+)

  • 08:00

    Х/ф "Мій домашній динозавр" (12+)

  • 10:00

    М/ф "Замбезія" (12+)

  • 11:45

    М/ф "Мадагаскар" (12+)

  • 13:10

    М/ф "Мадагаскар 2" (12+)

  • 15:00

    М/ф "Мадагаскар 3" (12+)

  • 16:45

    Х/ф "Змішані" (12+)

  • 19:00

    Х/ф "Дуже погані матусі" (12+)

  • 21:00

    Х/ф "Ми - Міллери" (12+)

  • 23:10

    Х/ф "Секс-відео" (12+)

  • 01:10

    Х/ф "Піраньї 3DD" (12+)