Загрузка...
  • Поток SD
  • 07:00

    Развлекательные

    07:35
    Дабраранак (12+)

  • 07:35

    Развлекательные

    08:05
    Беларуская кухня (12+)

  • 08:05

    Развлекательные

    08:25
    Навіны культуры (12+)

  • 08:25

    Развлекательные

    08:30
    Гэты дзень (12+)

  • 08:30

    Развлекательные

    09:20
    Нацыянальны хіт-парад (12+)

  • 09:20

    Художественный фильм

    10:40
    Штармавое папярэджанне (12+)

  • 10:40

    Познавательные

    11:00
    Навукаманія (12+)

  • 11:00

    Развлекательные

    11:20
    Архітэктура Беларусі (12+)

  • 11:20

    Познавательные

    12:00
    Апошні дзень (12+)

  • 12:00

    Развлекательные

    12:15
    Навіны культуры (12+)

  • 12:15

    Развлекательные

    12:20
    Гэты дзень (12+)

  • 12:20

    Развлекательные

    12:50
    Беларуская кухня (12+)

  • 12:50

    Развлекательные

    13:45
    Спявае Беларусь (12+)

  • 13:45

    Развлекательные

    14:05
    Наперад у мінулае (12+)

  • 14:05

    Познавательные

    14:35
    Вызваленне (12+)

  • 14:35

    Сериал

    15:50
    "Варыянт "Амега" (12+)

    Описание: "Варыянт "Амега". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+).

  • 15:50

    Развлекательные

    16:30
    Люблю і памятаю (12+)

  • 16:30

    Художественный фильм

    17:50
    Штармавое папярэджанне (12+)

  • 17:50

    Развлекательные

    18:10
    Легенды музыкі (12+)

  • 18:10

    Развлекательные

    19:25
    Канцэрт ВІА "Поющие гитары". "Нет тебя прекрасней" (12+)

  • 19:25

    Познавательные

    19:50
    Вызваленне (12+)

  • 19:50

    Развлекательные

    20:15
    Тэатр у дэталях (12+)

  • 20:15

    Развлекательные

    20:35
    Навіны культуры (12+)

  • 20:35

    Развлекательные

    20:40
    Гэты дзень (12+)

  • 20:40

    Детям

    21:05
    Калыханка (12+)

  • 21:05

    Познавательные

    21:45
    Апошні дзень (12+)

  • 21:45

    Сериал

    23:00
    "Варыянт "Амега" (12+)

    Описание: "Варыянт "Амега". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+).

  • 23:00

    Познавательные

    07:00
    Артэфакты (12+)

  • 07:00

    Развлекательные

    07:35
    Дабраранак (12+)

  • 07:35

    Развлекательные

    08:05
    Беларуская кухня (12+)

  • 08:05

    Развлекательные

    08:25
    Навіны культуры (12+)

  • 08:25

    Развлекательные

    08:30
    Гэты дзень (12+)

  • 08:30

    Сериал

    09:20
    Ліквідацыя (16+)

    Описание: "Ліквідацыя". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (16+).

  • 09:20

    Развлекательные

    09:50
    Камертон (12+)

  • 09:50

    Сериал

    11:00
    Інспектар Лосеў (12+)

    Описание: "Інспектар Лосеў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+) [СТ].

  • 11:00

    Развлекательные

    11:20
    Архітэктура Беларусі (12+)

  • 11:20

    Познавательные

    12:00
    Апошні дзень (12+)

  • 12:00

    Развлекательные

    12:20
    Навіны культуры (12+)

  • 12:20

    Развлекательные

    12:40
    Беларуская кухня (12+)

  • 12:40

    Развлекательные

    13:35
    Спявае Беларусь (12+)

  • 13:35

    Развлекательные

    14:05
    Легенды музыкі (12+)

  • 14:05

    Познавательные

    14:20
    Вызваленне (12+)

  • 14:20

    Познавательные

    14:50
    Грані Перамогі (12+)

  • 14:50

    Сериал

    16:00
    "Варыянт "Амега" (12+)

    Описание: "Варыянт "Амега". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+).

  • 16:00

    Развлекательные

    17:05
    Канцэрт вакальнай групы "Чысты голас" (12+)

  • 17:05

    Сериал

    18:15
    Інспектар Лосеў (12+)

    Описание: "Інспектар Лосеў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+) [СТ].

  • 18:15

    Сериал

    19:05
    Ліквідацыя (16+)

    Описание: "Ліквідацыя". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (16+).

  • 19:05

    Познавательные

    19:30
    Вызваленне (12+)

  • 19:30

    Развлекательные

    20:00
    Ваша лато (12+)

  • 20:00

    Развлекательные

    20:15
    Суразмоўцы (12+)

  • 20:15

    Развлекательные

    20:35
    Навіны культуры (12+)

  • 20:35

    Развлекательные

    20:40
    Гэты дзень (12+)

  • 20:40

    Детям

    21:05
    Калыханка (12+)

  • 21:05

    Познавательные

    21:45
    Апошні дзень (12+)

  • 21:45

    Сериал

    22:55
    "Варыянт "Амега" (12+)

    Описание: "Варыянт "Амега". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+).

  • 22:55

    Развлекательные

    23:20
    Легенды музыкі (12+)

  • 23:20

    Развлекательные

    07:00
    Архітэктура Беларусі (12+)

  • 07:00

    Развлекательные

    07:35
    Дабраранак (12+)

  • 07:35

    Развлекательные

    08:05
    Беларуская кухня (12+)

  • 08:05

    Развлекательные

    08:25
    Навіны культуры (12+)

  • 08:25

    Развлекательные

    08:30
    Гэты дзень (12+)

  • 08:30

    Сериал

    09:20
    Ліквідацыя (16+)

    Описание: "Ліквідацыя". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (16+).

  • 09:20

    Развлекательные

    09:50
    Камертон (12+)

  • 09:50

    Сериал

    11:00
    Інспектар Лосеў (12+)

    Описание: "Інспектар Лосеў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+) [СТ].

  • 11:00

    Развлекательные

    11:20
    Архітэктура Беларусі (12+)

  • 11:20

    Познавательные

    12:00
    Апошні дзень (12+)

  • 12:00

    Развлекательные

    12:15
    Навіны культуры (12+)

  • 12:15

    Развлекательные

    12:20
    Гэты дзень (12+)

  • 12:20

    Развлекательные

    12:50
    Беларуская кухня (12+)

  • 12:50

    Развлекательные

    13:40
    Спявае Беларусь (12+)

  • 13:40

    Развлекательные

    14:05
    Легенды музыкі (12+)

  • 14:05

    Познавательные

    14:35
    ВМФ СССР. Хроніка Перамогі (12+)

  • 14:35

    Познавательные

    15:00
    Грані Перамогі (12+)

  • 15:00

    Сериал

    16:15
    "Варыянт "Амега" (12+)

    Описание: "Варыянт "Амега". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+).

  • 16:15

    Развлекательные

    17:20
    Гэта - шчасце (12+)

  • 17:20

    Сериал

    18:35
    Інспектар Лосеў (12+)

    Описание: "Інспектар Лосеў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+) [СТ].

  • 18:35

    Сериал

    19:25
    Ліквідацыя (16+)

    Описание: "Ліквідацыя". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (16+).

  • 19:25

    Познавательные

    19:50
    ВМФ СССР. Хроніка Перамогі (12+)

  • 19:50

    Познавательные

    20:15
    Музеі Беларусі (12+)

  • 20:15

    Развлекательные

    20:35
    Навіны культуры (12+)

  • 20:35

    Развлекательные

    20:40
    Гэты дзень (12+)

  • 20:40

    Детям

    21:05
    Калыханка (12+)

  • 21:05

    Познавательные

    21:45
    Апошні дзень (12+)

  • 21:45

    Сериал

    22:55
    "Варыянт "Амега" (12+)

    Описание: "Варыянт "Амега". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+).

  • 22:55

    Развлекательные

    23:20
    Легенды музыкі (12+)

  • 23:20

    Развлекательные

    07:00
    Архітэктура Беларусі (12+)

  • 07:00

    Развлекательные

    07:35
    Дабраранак (12+)

  • 07:35

    Развлекательные

    08:05
    Беларуская кухня (12+)

  • 08:05

    Развлекательные

    08:25
    Навіны культуры (12+)

  • 08:25

    Развлекательные

    08:30
    Гэты дзень (12+)

  • 08:30

    Сериал

    09:20
    Ліквідацыя (16+)

    Описание: "Ліквідацыя". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (16+).

  • 09:20

    Развлекательные

    09:50
    Камертон (12+)

  • 09:50

    Сериал

    11:00
    Інспектар Лосеў (12+)

    Описание: "Інспектар Лосеў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+) [СТ].

  • 11:00

    Развлекательные

    11:20
    Архітэктура Беларусі (12+)

  • 11:20

    Познавательные

    12:00
    Апошні дзень (12+)

  • 12:00

    Развлекательные

    12:15
    Навіны культуры (12+)

  • 12:15

    Развлекательные

    12:20
    Гэты дзень (12+)

  • 12:20

    Развлекательные

    12:50
    Беларуская кухня (12+)

  • 12:50

    Развлекательные

    13:40
    Спявае Беларусь (12+)

  • 13:40

    Развлекательные

    14:05
    Легенды музыкі (12+)

  • 14:05

    Познавательные

    14:25
    ВМФ СССР. Хроніка Перамогі (12+)

  • 14:25

    Познавательные

    14:50
    Грані Перамогі (12+)

  • 14:50

    Сериал

    16:10
    "Варыянт "Амега" (12+)

    Описание: "Варыянт "Амега". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+).

  • 16:10

    Развлекательные

    17:20
    "Прымадонна". Лепшыя песні Алы Пугачовай. Канцэрт Нацыянальнага акадэмічнага канцэртнага аркестра Беларусі пад кіраўніцтвам наро (12+)

  • 17:20

    Сериал

    18:35
    Інспектар Лосеў (12+)

    Описание: "Інспектар Лосеў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+) [СТ].

  • 18:35

    Сериал

    19:25
    Ліквідацыя (16+)

    Описание: "Ліквідацыя". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (16+).

  • 19:25

    Познавательные

    19:50
    ВМФ СССР. Хроніка Перамогі (12+)

  • 19:50

    Познавательные

    20:15
    Музеі Беларусі (12+)

  • 20:15

    Развлекательные

    20:35
    Навіны культуры (12+)

  • 20:35

    Развлекательные

    20:40
    Гэты дзень (12+)

  • 20:40

    Детям

    21:05
    Калыханка (12+)

  • 21:05

    Познавательные

    21:45
    Апошні дзень (12+)

  • 21:45

    Сериал

    23:05
    "Варыянт "Амега" (12+)

    Описание: "Варыянт "Амега". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+).

  • 23:05

    Развлекательные

    23:25
    Легенды музыкі (12+)

  • 23:25

    Развлекательные

    07:00
    Архітэктура Беларусі (12+)

  • 07:00

    Развлекательные

    07:35
    Дабраранак (12+)

  • 07:35

    Развлекательные

    08:05
    Беларуская кухня (12+)

  • 08:05

    Развлекательные

    08:20
    Навіны культуры (12+)

  • 08:20

    Сериал

    09:10
    Ліквідацыя (16+)

    Описание: "Ліквідацыя". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (16+).

  • 09:10

    Художественный фильм

    11:20
    Сустрэнемся ў метро (12+)

  • 11:20

    Познавательные

    12:00
    Апошні дзень (12+)

  • 12:00

    Развлекательные

    12:20
    Навіны культуры (12+)

  • 12:20

    Развлекательные

    12:45
    Беларуская кухня (12+)

  • 12:45

    Познавательные

    13:10
    Сіла веры (12+)

  • 13:10

    Развлекательные

    14:00
    Спявае Беларусь (12+)

  • 14:00

    Развлекательные

    14:25
    Легенды музыкі (12+)

  • 14:25

    Познавательные

    14:50
    ВМФ СССР. Хроніка Перамогі (12+)

  • 14:50

    Познавательные

    15:15
    Грані Перамогі (12+)

  • 15:15

    Сериал

    16:30
    "Варыянт "Амега" (12+)

    Описание: "Варыянт "Амега". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+).

  • 16:30

    Художественный фильм

    18:35
    Сустрэнемся ў метро (12+)

  • 18:35

    Сериал

    19:25
    Ліквідацыя (16+)

    Описание: "Ліквідацыя". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (16+).

  • 19:25

    Познавательные

    19:50
    ВМФ СССР. Хроніка Перамогі (12+)

  • 19:50

    Развлекательные

    20:15
    Камертон (12+)

  • 20:15

    Развлекательные

    20:35
    Навіны культуры (12+)

  • 20:35

    Развлекательные

    20:40
    Гэты дзень (12+)

  • 20:40

    Детям

    21:05
    Калыханка (12+)

  • 21:05

    Познавательные

    21:45
    Апошні дзень (12+)

  • 21:45

    Сериал

    22:55
    "Варыянт "Амега" (12+)

    Описание: "Варыянт "Амега". Шматсерыйны мастацкі фільм. 1-я серыя (12+).

  • 22:55

    Развлекательные

    23:05
    Час кіно (12+)

  • 23:05

    Развлекательные

    23:15
    Актрыса (12+)

  • 23:15

    Развлекательные

    23:25
    Уладзімір Савіч. Малюнкі часам (12+)

  • 23:25

    Познавательные

    07:35
    Святло далёкай зоркі (12+)

  • 07:35

    Познавательные

    08:00
    Сіла веры (12+)

  • 08:00

    Развлекательные

    08:20
    Навіны культуры (12+)

  • 08:20

    Развлекательные

    08:25
    Гэты дзень (12+)

  • 08:25

    Детям

    08:35
    Мультфільм (12+)

  • 08:35

    Художественный фильм

    10:00
    Кахаць па-руску (12+)

  • 10:00

    Познавательные

    10:30
    Жывая культура (12+)

  • 10:30

    Развлекательные

    10:55
    Беларуская кухня (12+)

  • 10:55

    Развлекательные

    11:45
    Спявае Беларусь (12+)

  • 11:45

    Художественный фильм

    14:05
    Подзвіг Адэсы (12+)

  • 14:05

    Познавательные

    14:30
    Навукаманія (12+)

  • 14:30

    Развлекательные

    14:50
    Навіны культуры (12+)

  • 14:50

    Развлекательные

    14:55
    Гэты дзень (12+)

  • 14:55

    Развлекательные

    16:15
    Канцэрт, прысвечаны Дню славянскай пісьменнасці і культуры (12+)

  • 16:15

    Развлекательные

    16:55
    Канцэрт Зводнага дзіцячага хору г. Мінска "Спявай, мая сталіца" (12+)

  • 16:55

    Художественный фильм

    19:15
    Сабачае сэрца (12+)

  • 19:15

    Познавательные

    20:00
    Яўген Еўсцігнееў. Мужчыны не плачуць (12+)

  • 20:00

    Развлекательные

    20:15
    Суразмоўцы (12+)

  • 20:15

    Развлекательные

    20:35
    Навіны культуры (12+)

  • 20:35

    Развлекательные

    20:40
    Гэты дзень (12+)

  • 20:40

    Детям

    21:05
    Калыханка (12+)

  • 21:05

    Художественный фильм

    22:40
    Чалавек з бульвара Капуцынаў (12+)

  • 22:40

    Познавательные

    23:30
    Вялікія мастакі (12+)

  • 23:30

    Познавательные

    07:35
    Дакументальны фільм да 70-годдзя заслужанага артыста БССР Леаніда Барткевіча (12+)

  • 07:35

    Познавательные

    08:00
    Святыні Беларусі (12+)

  • 08:00

    Развлекательные

    08:20
    Навіны культуры (12+)

  • 08:20

    Развлекательные

    08:25
    Гэты дзень (12+)

  • 08:25

    Художественный фильм

    10:00
    Чалавек з бульвара Капуцынаў (12+)

  • 10:00

    Развлекательные

    10:30
    Наперад у мінулае (12+)

  • 10:30

    Развлекательные

    10:55
    Беларуская кухня (12+)

  • 10:55

    Развлекательные

    11:50
    Нацыянальны хіт-парад (12+)

  • 11:50

    Художественный фильм

    13:20
    Кахаць па-руску (12+)

  • 13:20

    Развлекательные

    14:10
    Майстры і куміры (12+)

  • 14:10

    Развлекательные

    14:30
    Навіны культуры (12+)

  • 14:30

    Развлекательные

    14:55
    Камертон (12+)

  • 14:55

    Развлекательные

    16:45
    І.С. Бах. "Пакута па Марку". Выконваюць Дзяржаўны камерны аркестр Рэспублікі Беларусь, Студэнцкі хор Беларускай дзяржаўнай акадэ (12+)

  • 16:45

    Развлекательные

    17:15
    Камертон (12+)

  • 17:15

    Художественный фильм

    19:35
    Подзвіг Адэсы (12+)

  • 19:35

    Развлекательные

    20:00
    Арт-гісторыі (12+)

  • 20:00

    Развлекательные

    20:15
    Архітэктура Беларусі (12+)

  • 20:15

    Развлекательные

    20:35
    Навіны культуры (12+)

  • 20:35

    Развлекательные

    20:40
    Гэты дзень (12+)

  • 20:40

    Детям

    21:05
    Калыханка (12+)

  • 21:05

    Художественный фильм

    23:20
    Сабачае сэрца (12+)

  • 23:20

    Познавательные

    00:20
    Яўген Еўсцігнееў. Мужчыны не плачуць (12+)

Похожие каналы

Показать еще - 44 канала
Загрузка...

Беларусь 3

- Следите за культурными новостями? Считаете себя эстетом? Канал "Беларусь-3" должен стать вашим лучшим другом. Цель телеканала - это объединение классичесикой культурной и современной интеллектуальной гордости всей страны. Пока "Беларусь-2" развлекает людей, в это время "Беларусь-3" сообщает познавательную информацию. Здесь жители Белоруссии могут узнать о новинках театра и кино, услышать мнение профессионалов касательно новых работ известных писателей и музыкантов. Передача "Ди@блог" приглашает в гости наиболее интересных собеседников, с которыми можно поговорить об околокультурной жизни. Стратегия канала на ближайшее время заключается в экранизации классических белорусских и иностранных произведений, как классических так и новых. Также в планах обновить сетку трансляции дополнив ее фильмами и сериалами. А в настоящее время, зрители могут насладиться музыкальными концертами и театральными пьесами. "Колыхании" пожелают самым юным зрителям сладких снов, а необычные ведущие добавляют динамики и изюминки в передачи. Ко всему прочему, "Беларусь 3" является первым телеканалом в Белоруссии работающем в цифровом вещании и является частью пакет бесплатных каналов в Белоруссии.